៩:៤៥-៩:៥៥ ១០នាទី | មតិចំណាប់អារម្មណ៍នៃវេទិការបស់ Pulkit Abrol នាយក ACCA ប្រចាំតំបន់អាស៊ីបាស៊ីហ្វិក |
៩:៥៥-១០:០៥ ១០នាទី | សុន្ទរកថារាយការណ៍របស់ ឯកឧត្តម ងី តាយី រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ |
១០:០៥-១០:៣៥ ៣០នាទី | សុន្ទរកថាបើកវេទិការបស់ ឯកឧត្តមអគ្គបណ្ឌិតសភាចារ្យ អូន ព័ន្ធមុនីរត្ន័ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ |
១០:៣៥-១០:៤៥ ១០នាទី | ពិធីចុចប៊ូតុងដាក់ឱ្យដំណើរការថ្នាលរៀបចំរបាយការណ៍ហិរញ្ញវត្ថុសម្រាប់សហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យម ព្រមទាំងអង្គភាពមិនស្វែងរកប្រាក់ចំណេញ |
១០:៤៥-១១:០០ ៤៥នាទី |
១១:០០-១១:៣០ ៣០នាទី | បទបង្ហាញគន្លឹះស្តីពីទិដ្ឋភាពគោលនយោបាយ បទប្បញ្ញត្តិ និងផែនការអភិវឌ្ឍសម្រាប់វិស័យ គណនេយ្យនិងសវនកម្មនៅកម្ពុជា ដោយ ឯកឧត្តម ប៊ូ ថារិន អគ្គនាយកនៃនិយ័តករគណនេយ្យនិងសវនកម្ម |
១១:៣០-១៣:០០ ៩០នាទី | ទិដ្ឋភាពគោលនយោបាយ បទប្បញ្ញត្តិ និងផែនការអភិវឌ្ឍសម្រាប់វិស័យហិរញ្ញវត្ថុគណនេយ្យ និងបច្ចេកវិទ្យាហិរញ្ញវត្ថុសម្រាប់ចក្ខុវិស័យឆ្នាំ ២០៣០ |
១១:៣០-១១:៤០ ១០នាទី | បទបង្ហាញស្តីពីតួនាទីនៃគណនេយ្យនិងបច្ចេកវិទ្យាហិរញ្ញវត្ថុក្នុងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ដោយ លោក Parson Lam នាយក ការិយាល័យសេដ្ឋកិច្ចនិងពាណិជ្ជកម្មហុងកុងប្រចាំទីក្រុងបាងកក |
១១:៤០-១១:៥៥ ១៥នាទី | បទបង្ហាញស្តីពីតួនាទីនៃគណនេយ្យនិងបច្ចេកវិទ្យាហិរញ្ញវត្ថុក្នុងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ដោយ ឯកឧត្តម សូ សុភា ប្រធានមជ្ឈមណ្ឌលបច្ចេកវិទ្យាហិរញ្ញវត្ថុ តំណាងអគ្គលេខាធិការដ្ឋានសេវាហិរញ្ញវត្ថុមិនមែនធនាគារ |
១១:៥៥-១២:១០ ១៥នាទី | បទបង្ហាញស្តីពីតួនាទីនៃគណនេយ្យនិងបច្ចេកវិទ្យាហិរញ្ញវត្ថុក្នុងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ដោយ លោក ម៉ែន ភក្តី ប្រធាននាយកដ្ឋាននៃអគ្គនាយកដ្ឋានត្រួតពិនិត្យ នៃធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា |
១២:១០-១៣:០០ ៥០នាទី | កិច្ចពិភាក្សាសម្របសម្រួលដោយ លោក ស៊ឹម ចាន់គីរីរ័ត្ន អគ្គនាយកប្រតិបត្តិក្រុមហ៊ុនBanhji ដោយមានការចូលរួមពី៖